Добредојдовте на нашата веб-страница

за нас

H&X Electronic Co., Ltd is built in the year 2010 which is based on Dongguan Fenggang Hongxin Bag factory.Our factory has been built for more than 10 years with the solid experiences of all kinds of Consumer electronic accessories, especially on all kinds of cases and bags, such as EVA case, Nylon case, Neoprene case, transparent PVC case, PU case, leather case and etc.

Па зошто H & X

Нашата фабрика е изградена повеќе од 10 години, со солидна искуствата на сите видови на потрошувачки електронски додатоци
 • 10 години

  10 години

  Нашата фабрика е изградена повеќе од 10 години, со солидна искуствата на сите видови на потрошувачки електронски додатоци
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Со нашите високо квалитетни, Сите безбедни материјали
 • Најдобар во Класа Гаранција

  Најдобар во Класа Гаранција

  нашиот тим за поддршка на корисниците е посветен да одговорите на вашите прашања во рок од дваесет и четири часа.
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Последниве години, исто така, поддршка на некои клиенти за Е-трговија и да стане најдобар нивните добавувачи.

Анкетната

Ве молиме оставете го на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24hours.
WhatsApp Онлајн Chat!
врвот