за нас

H & X Електронски копродукции, Ltd е изградена во 2010 година која е базирана на Dongguan Fenggang Hongxin торба фабрика.
Нашата фабрика е изградена повеќе од 10 години, со солидна искуствата на сите видови на потрошувачки електронски додатоци, особено на сите видови на случаи и кеси, како што е случај ЕВА, случај најлон, случај неопренови, транспарентен PVC случај, случајот СТП кожа случај и др
На H & X, ние дизајн и производство на сопствени случаи и торба која служи за заштита и транспорт предмети со специфични барања. Нашата непоколеблива посветеност кон совршеност и задоволството на клиентите ни заработил репутација како лидер во оваа индустрија. Всушност, нашиот клиент тим за поддршка е посветена да одговорите на вашите прашања во рок од дваесет и четири часа. Тоа е вид на услуги на клиентите дека заработил ни висока стапка на задржување и со просечна должина на односи со клиенти од осум години. 
 
Ние нудиме широк спектар на материјали за да изберете од, и нашиот дизајнерски тим ќе работи со вас или на вашиот тим да ги собереш на совршен материјал кој најдобро одговара на вашата апликација производот. Имаме најдобра индустриски дизајн тим во бизнисот. Поради нашето искуство, ние може да обезбеди стручни совети за да ви помогне да се создаде идеална обичај случај што ќе го подобрат, да додадете вредност и заштита на вашиот уникатен производ. Нашите домашни услуга тим ќе ве води низ секој чекор од процесот.
Со нашите производи со висок квалитет, најдобра цена и брза ослободител, сега нашите клиенти веќе се протегала во различни делови на светот. Главни клиенти се од САД, Германија, Велика Британија, Шпанија, Франција, Јапонија и др И повеќето од нив стануваат нашите долгорочни партнери. Последниве години, исто така, поддршка на некои клиенти за Е-трговија и да стане најдобар нивните добавувачи.
Нашата искреност на квалитет и контрола на трошоците, нашата определба за реализација на најдобрите услуги на клиентите веќе покажа нашата способност да биде потенцијален партнер за меѓусебно корисни односи.
Ако сакате да се најде на производителот или фабрика како вашиот снабдувач, наместо на трговско друштво, ве молиме контактирајте со нас, без двоумење.
Контактирајте со нас (inquiry@hongxin-ec.com) денес и нека ни да ви помогне да се зголеми потенцијалот на вашиот производ.

01
Шивачката работилница, бидете полу-готови случај во целосна продукција. Сите работници се искусни worke, 70% од нив работат во нашите facotry повеќе од 7years.

01
Neating работилницата: вредни работници намали extral теми од случајот да бидете сигурни дека случаите се чисти и уредни, кога се отвори тоа ..


WhatsApp Онлајн Chat!
врвот