Контактирајте не

H&X Electronic Co.,Ltd

адреса

Не 43 зграда, Yee На Сити, Yantian, Fenggang Таун, Dongguan Сити, провинција Гуангдонг, Кина

телефон

Tel:+8613712500467

часа

Од понеделник до петок: 09:00-06:00

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!
врвот