Mirë se vini në faqen tonë të internetit

Rreth nesh

H&X Electronic Co., Ltd is built in the year 2010 which is based on Dongguan Fenggang Hongxin Bag factory.Our factory has been built for more than 10 years with the solid experiences of all kinds of Consumer electronic accessories, especially on all kinds of cases and bags, such as EVA case, Nylon case, Neoprene case, transparent PVC case, PU case, leather case and etc.

SO WHY H dhe X

Fabrika jonë ka qenë ndërtuar për më shumë se 10 vjet me përvojat ngurta të të gjitha llojeve të aksesorëve të konsumit elektronike
 • 10 vite

  10 vite

  Fabrika jonë ka qenë ndërtuar për më shumë se 10 vjet me përvojat ngurta të të gjitha llojeve të aksesorëve të konsumit elektronike
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Me cilësinë tonë të lartë, të gjitha materialet e sigurt
 • Best-in-Class Garanci

  Best-in-Class Garanci

  Ekipi ynë mbështetje të konsumatorëve është i përkushtuar për të përgjigjen në pyetjet tuaja brenda njëzet e katër orë.
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Vitet e fundit ne gjithashtu të mbështesim disa klientë e-commerce dhe të bëhet furnizuesit e tyre më të mira.

hetim

Ju lutemi të lënë për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24hours.
WhatsApp Online Chat!
top