EVA Carrying Hard Case for Vaporizer

Përshkrim i shkurtër:


 • Sample time: 3 days
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • New design tooling time: 5-7 days after design confirmed
 • Detail Product

  More Information

  Produkt Tags

  pikë

  This is a customized Vaporizer Storage Hard case.

  Material: JACQUARD + EVA + Velvet(Environmentally friendly and odorless),

  Process: Eva foam box inserts/custom EVA molded foam, Mesh Pocket, 2D Silk printing.

  Mbrojtur produktet precize mjekësore elektronike, shockproof, kompresionit dhe lehtë për të ruajtur.

  Size: 19cm long x 19cm wide x 6cm high.

  Përshkrim i produktit

  Emri i produktit EVA Carrying Hard Case for Vaporizer.
  Vendi i origjinës Dongguan, Guangdong, China
  Size / Color Customized size
  Material Sipërfaqja Jacquard
  trup EVA
  rreshtim Material kadife
  Projektimi Inner Pocket Mesh
  tipar Shockproof, i papërshkueshëm nga uji, qën
  Logo Style Silk-screen / Embossing / Debossing / Metal Plate / Rubber Plate / zinxhir Puller / Hot vulosje.
  moq 1000pcs
  Koha mostër 7-10 ditë
  Koha Lead 25-35 ditë
  Kushtet e pagesës T / T, M / T, D / D, L / C, Paypal
  paketim 1 cope / qese PE, 40pcs në një kuti kartoni


 • Previous:
 • Next:

 • EVA bag-76cee5161H8818c3361c3d484c881db0f6a52e3cf1vHe745dde2103f441b8ff74c0ecb42e8advHX2-5material A

  WhatsApp Online Chat!
  top